НОВИНИ

Виїздна перевірка КУ"Центр надання соціальних послуг" Новогуйвинської селищної ради в с.Іванківці

З метою контролю за якістю надання соціальних послуг жителям Новогуйвинської селищної ради директором ЦНСП Новогуйвинської селищної ради Олександром МЕЛЬНИКОМ, завідувачем відділення соціальної допомоги вдома та фахівцем із соціальної роботи організовано виїзну перевірку роботи соціального робітника с. Іваніківці Сочивець С.Б. Соціальними послугами охоплено 10 жителів с. Іванківціі. За результатами перевірки з'ясовано, що зазначені особи задоволені її роботою, надається допомога в придбанні продуктів харчування, ліків, прибиранні житла, оформленні субсидій, сплаті комунальних послуг та інше.

12:52 10.06.2021

Проведено рейд КУ «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради на території с.Вертокиївка, с.Іванківці, с.Городище

08 червня 2021 року на чолі з директором ЦНСП Новогуйвинської селищної ради Олександром МЕЛЬНИКОМ, старостою Новогуйвинської селищної ради за територією обслуговування с.Вертокиївка, с.Іванківці, с.Городище Валентиною ГУРКІВСЬКОЮ, завідувачем відділення соціальної роботи та фахівцем із соціальної роботи проведено профілактичний рейд. Фахівцями були відвідані сім'ї, які перебувають в складних життєвих обставинах.

14:18 09.06.2021

Нарада з фахівцями із соціальної роботи та соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома

07 червня 2021 року на чолі з директором комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області Олександром МЕЛЬНИКОМ було проведено виробничу нараду з фахівцями із соціальної роботи та соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома.

10:53 09.06.2021

90 річний ювілей відзначив житель с.Іванківці

08 червня 2021 року свій 90-річний ювілей відзначив житель с.Іванківці, учасник Великої Вітчизняної Війни, підопічний ЦНСП Новогуйвинської селищної ради Хмельницький Іван Йосипович. Привітати ювіляра з днем народженням завітали директор Центру Олександр МЕЛЬНИК, завідувач відділення соціальної допомоги вдома, фахівець із соціальної роботи та соціальний робітник, який надає соціальні послуги ювіляру.

10:47 09.06.2021