Про засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології

26 жовтня 2021 року о 15:00 годині  у приміщенні Новогуйвинської селищної ради за адресою: смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів 5, відбудеться засідання постійної комісії  з питань земельних відносин та екології.

12:32:03 25.10.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з приводу визначення дати святкування Дня села Сінгури.

Організатор громадського обговорення: відділ культури, розвитку туризму, молоді та спорту Новогуйвинської селищної ради, староста с. Сінгури.

15:02:12 13.09.2021

Про проведення щорічної міжнародної екологічної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» в Україні

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s do it World» за підтримки Міністерств, відомств, організацій, установ проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Акції прибирання по всій території України з дотриманням карантинних норм та обмежень.

15:16:06 10.09.2021