До уваги аптечних установ та стоматологічних закладів

Відповідно до рішення обласної ради від 24.12.2020 р. №36  «Про внесення  змін  у  рішення  обласної  ради  від  21.12.2017 р. №878, зі  змінами» та рішення Новогуйвинської селищної ради № 85 від 16.03.2021р. «Про     затвердження     Програми  соціального захисту жителів

10:54:18 23.03.2021

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП «Озерне» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість):

14:49:41 23.02.2021