КУ «Центр надання соціальних послуг»

ПОЛОЖЕННЯ про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району  Житомирської області

Юридична адреса: смт Новогуйвинське,

вул. Дружби народів буд.5

Фактична адреса розташування установи: с.Сінгури, вул. Шкільна буд. 1

Електрона пошта: nsp.nov.otg@ukr.net

Фейсбук: Соцпослуги Новогуйвинськ

http//www.facebook.com/profile.php?id=100065829540648

Графік роботи Центру

Понеділок – Четвер ( 8.45 – 17.15)

П’ятниця – (8.45 – 16.00)

Обідня перерва (13.45 -14.00)

Вихідні: Субота - Неділя.

Директор: Мельник Олександр Петрович

Заступник директора: Мудренок Надія Михайлівна

Прийомні дні керівництва:

Директор: вівторок – четвер (9.00 – 13.00)

Заступник директора: середа - п’ятниця (9.00 -13.00)

Комунальна установа « Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради сприяє подоланню чи мінімізації складних життєвих обставин особи або сім’ї в найбільш оптимальний спосіб, шляхом взаємодії з родиною та її найближчим оточенням, залученням необхідних спеціалістів та координації дій у відповідності до потреб сім’ї та ресурсів громади. На соціальне обслуговування у центрі мають право: *особи/сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах; *особи, які опинилися у кризовій ситуації, у тому числі насильства сім’ї, торгівля людьми; *прийомні батьки, опікуни та патронатні вихователі; *особи похилого віку, які потребують стороннього догляду і не мають рідних, які зобов’язані забезпечити їм догляд та допомогу.

Для даних категорій населення Центром надаються наступні види соціальних послуг: - соціальний супровід сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах; - соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти – сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, - консультування; - кризове та екстрене втручання; - представництво інтересів; - соціальна профілактика; - догляд вдома; - представництво інтересів.