Пряжів

Староста  Давидовський Юрій Францович

Здійснює повноваження старости на території таких населених пунктів: село Пряжів, село Волиця.

На час тимчасової відсутності старости, що здійснює повноваження старости на території сіл Пряжів та Волиця (відпустка, відрядження, тимчасова непрацездатність, інші підстави щодо неможливості виконання обов’язків) або ж вакантності посади старости, повноваження цього старости виконує староста, який(яка) здійснює повноваження старости на території сіл Сінгури, Двірець та Вишневе.

Графік прийому

понеділок, середа, п’ятниця з 09 год 00 хв до 13 год 00 хв, приміщення за

адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Сінгури, вул. Шкільна, буд. № 1

Контактний номер телефону - 40-91-37