Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

Проекти рішень на 48-му сесію

УКРАЇНА

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я №_____

48-а сесія селищної ради                                              сьомого скликання

 

від «___» ___________ 2019 року

 

Про затвердження містобудівної документації

в смт. Новогуйвинське

 

Заслухавши інформацію землевпорядника селищної ради Базаренко О.В., яка ознайомила із містобудівною документацією «Коригування детального плану території земельних  ділянок під розміщення індивідуальних гаражів в смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, Житомирського району», беручи до уваги протокол громадських слухань від 21.10.2019 року, враховуючи рекомендації комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.8, 19, 20, 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», Новогуйвинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити містобудівну документацію «Коригування детального плану території земельних  ділянок під розміщення індивідуальних гаражів в смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, Житомирського району»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та заступника селищного голови Паньківа О.Б.

 

Селищний голова                                           З.Г. Гончаренко

 

УКРАЇНА

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я №

48-а сесія селищної ради                                              сьомого скликання

 

від «___» _________ 2019 року

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в оренду ТОВ «ПРОМАГРОСТАР»

 

Заслухавши інформацію землевпорядника селищної ради Базаренко О.В., яка ознайомила із листом директора ТОВ «ПРОМАГРОСТАР» Бойко О.М., щодо  надання в оренду земельної ділянки, враховуючи рекомендації комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 124 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, площею 2,2700 га, для іншого сільськогосподарського призначення (01.13) в смт. Озерне, вул. Авіаційна, 64-б на території Новогуйвинської селищної ради, Житомирського району, Житомирської області.

2.Передати в оренду ТОВ «ПРОМАГРОСТАР» земельну ділянку (кадастровий номер 1822055600:04:001:0016), площею 2,2700 га, для іншого сільськогосподарського призначення (01.13) в смт. Озерне, вул. Авіаційна, 64-б на території Новогуйвинської селищної ради, Житомирського району, Житомирської області, строком на __ років.

3.Встановити оренду плату у розмірі ___% від нормативно - грошової оцінки земельної ділянки.  

4.Доручити селищному голові Гончаренко З.Г. підписання відповідного договору оренди землі.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища.

 

Селищний голова                                           З.Г. Гончаренко

 

Доповнено 08.11.2019 року

УКРАЇНА

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ    ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

проект

Р І Ш Е Н Н Я №  

48-ма сесія селищної ради                                          сьомого скликання

 

від _____________ 2019 року

 

Про скасування рішень №1075 та №1076

47-ї сесії сьомого скликання від 03.10.2019року

 

         Заслухавши інформацію голови постійної комісії з питань соціально  - економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів Громового О.В. та розглянувши лист заступника голови  ЖРДА від 05.11.2019 р № 18-5/1977, щодо внесення змін у рішення ради №1075 та №1076, якими надано інші субвенції для спів фінансування придбання телемедичного обладнання КНП «ЦПМСД» ЖРР АЗПСМ смт Озерне та смт.Новогуйвинське, обговоривши дане питання беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, Новогуйвинська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Скасувати рішення №1075 47-ї сесії сьомого скликання від 03.10.2019року «Про надання іншої субвенції  з бюджету селищної ради до Житомирського районного бюджету для спів фінансування придбання телемедичного обладнання КНП «ЦПМСД» ЖРР АЗПСМ смт Озерне»

2. Скасувати рішення №1076 47-ї сесії сьомого скликання від 03.10.2019року «Про надання іншої субвенції  з бюджету селищної ради до Житомирського районного бюджету для спів фінансування придбання телемедичного обладнання КНП «ЦПМСД» ЖРР АЗПСМ смт Новогуйвинське»

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б.

 

         Селищний голова                             З.Г.Гончаренко

УКРАЇНА

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ    ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

проект

Р І Ш Е Н Н Я №  

48-ма сесія селищної ради                                           сьомого скликання

 

від _____________ 2019 року

 

Про внесення змін до  бюджету

 селищної ради на 2019р.

         Заслухавши інформацію голови постійної комісії з питань соціально  - економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів Громового О.В. та розглянувши листа заступника голови райдержадміністрації Козарчука  Миколи               № 18-5/1977 від 05.11.19р., щодо надання  «Субвенції з місцевого бюджету на            співфінансування інвестиційних проектів», обговоривши дане питання беручи до уваги висновки депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, Новогуйвинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1.   Внести зміни до бюджету селищної ради на 2019р.а саме:

1.1  Виділити кошти з перевиконання загального фонду селищного бюджету для  надання   субвенції з бюджету селищної ради до  Житомирського районного бюджету для співфінансування  «Придбання телемедичного обладнання для Амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт.Озерне по вул..Авійційній,буд.28.смт.озерне Житомирського району»

- в сумі 11000,0грн. (одинадцять тисяч гривень 00 копійок) .

1.2 Виділити кошти з перевиконання загального фонду селищного бюджету для  надання   субвенції з бюджету селищної ради до  Житомирського районного бюджету для співфінансування  «Придбання телемедичного обладнання для Амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт.Новогуйвинське по вул.Дружби народів,5,смт.Новогуйвинське Житомирського району»

- в сумі 11000,0грн. (одинадцять тисяч гривень 00 копійок) .

  1. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку  звітності Рудякевич Н.В. провести відповідні уточнення бюджету на 2019 рік.
  2. Контроль за виконанням данного рішення покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б.

         Селищний голова                             З.Г.Гончаренко

 

УКРАЇНА

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я №

 

49-а сесія селищної ради                                              сьомого скликання

 

від «____» _________ 2019 року  

 

Про надання дозволу на розробку технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі гр. Харченко В.П.

 

Заслухавши заяву Харченко В.П.., щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, обговоривши дане питання та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про землеустрій", ст. 12, 33, 116, 118 Земельного Кодексу України, Новогуйвинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) площею 0,075 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Гуйва, вул. Бердичівська,74 на території Новогуйвинської  селищної ради Житомирського району.

2.Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі є комерційним ризиком замовника.

3.Замовнику надати до селищної ради погоджену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для затвердження на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

                

Селищний голова                                           З.Г. Гончаренко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь