Дорожня карта ветерану

Безкоштовна допомога та консультації для ветеранів та їх подружжя, які хочуть отримати грант на створення або розвиток власної справи.

Подати заяву на отримання гранту для ветеранів та їх подружжя можна через    Консультації та допомога від служби зайнятості: знайдіть найближчий центр зайнятості на  або в  онлайн-підтримка:      або     Консультації та допомога від наших партнерів    Графік заходів по реалізації програми єРобота, які здійснюються Державною службою зайнятості.    Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей.   Порядок проведення оцінювання заяв, критеріїв оцінювання та необхідної кількості балів (оцінки) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, форми бізнес-плану, форми договору про надання мікрогранту, а також кінцевих строків подання заяв та граничної суми мікрогрантів.  Посібник «Як отримати підтримку в рамках грантових програм «Гранти для ветеранів та другого з подружжя» та «Власна справа» у програмі «єРобота»

14:53 02.11.2023