НОВИНИ

Закликаємо кожного громадянина України дбати про свою особисту безпеку, безпеку своїх рідних та дітей !!!

Забрудненість територій вибухонебезпечними предметами, на жаль, залишиться актуальною на довгі роки і після нашої перемоги, тому дуже важливо не нехтувати правилами поводження із вибухонебезпечними предметами по всій території нашої країни.

08:59 05.09.2023

Розпочалася Всеукраїнська програма ментального здоров’я « Ти як»

За ініціативою першої леді Олени Зеленської  в Україні розпочалася Всеукраїнська програма ментального здоров’я « Ти як», покликана створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи повномасштабної війни.

16:25 16.08.2023

Торгівля людьми - це порушення прав людини, при якому її експлуатують з метою отримання вигоди.

Щороку увесь світ відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який проголошено 30 липня Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 2023 році з метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня проінформованості населення щодо проблеми торгівлі людьми.

14:01 07.08.2023