Здається в оренду нежитлове приміщення

Інформація

Здається в  оренду нежитлове приміщення за адресою смт Озерне, вул. Авіаційна, 28. Оцінювана площа – 16,4 кв.м. Цільове призначення – розміщення об’єкту побутового обслуговування населення або об’єкту торгівлі.

умови: проведення експертної оцінки приміщення. Початкова вартість розміру орендної плати в розрізі кожного об’єкта буде визначена згідно із зазначеним цільовим використанням після проведення експертної оцінки приміщення.

За інформацією щодо участі в конкурсі, основних вимог та порядку проведення конкурсу звертайтеся за телефоном 48-54-19 або за адресою смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5 в приміщені Новогуйвинської селищної ради.