Глибочок

Староста

Здійснює повноваження старости на території таких населених пунктів: село Глибочок, село Крути.

На час тимчасової відсутності старости, що здійснює повноваження старости на території сіл Глибочок та Крути (відпустка, відрядження, тимчасова непрацездатність, інші підстави щодо неможливості виконання обов’язків), або ж вакантності посади старости, повноваження цього старости виконує староста, який(яка) здійснює повноваження старости на території сіл Рудня-Городище, Гай, Соснівка та Роздольне.

Графік прийому

понеділок, середа, п’ятниця з 09 год 00 хв до 13 год 00 хв,

приміщення за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Глибочок, вул. Миру, буд. № 1

Контактний телефон: 49-87-35