Запобігання корупції

У який строк подаються повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (ПСЗ), якщо такий обов’язок виник під час дії воєнного стану?

ПСЗ, обов’язок подання якого виник під час дії воєнного стану, суб’єкт декларування подає у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня (додатково див. приклад до п. 1 цих Роз’яснень).

14:15 20.06.2022

Що робити, якщо Ви втратили доступ до електронної поштової скриньки?

Якщо Ви втратили доступ до власної електронної поштової скриньки – будь ласка, створіть нову електронну пошту. Після цього Ви можете змінити електронну пошту, закріплену за Вами в реєстрі декларацій, самостійно. Для цього достатньо зайти в особистий кабінет реєстру, використовуючи власний кваліфікований електронний підпис, а потім – змінити пошту в налаштуваннях особистого кабінету (вкладка «Мій профіль» – «Змінити контактні дані»). Пам'ятайте, що робота сайтів державних органів може бути некоректною з електронними поштами в доменах країни-окупанта: наприклад, @mail.ru, @yandex.ru.

13:34 31.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ!!! До уваги суб’єктів декларування Новогуйвинської територіальної громади!

Нагадуємо, що 01 січня 2022 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 рік.

13:32 31.01.2022