Дата: від до Скинути

4 липня в приміщенні ЦНАПу можна отримати консультації  з питань пенсійного забезпечення

4 липня в приміщенні ЦНАПу можна отримати консультації з питань пенсійного забезпечення

У вівторок, з 13:00 по 16:00, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Житомирського району Пенсійного фонду України буде здійснювати прийом громадян з питань пенсійного забезпечення за адресою: смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5 (приміщення ЦНАПу).

15:04 03.07.2023

З нагоди Дня Конституції України в громаді пройшов благодійний футбольний матч "КУЄМО ПЕРЕМОГУ". ВІДЕО, ФОТО

В смт Озерне пройшов благодійний матч з міні-футболу "Куємо Перемогу", колективи та солісти КЗ "Центр культури та творчості" подарували присутнім незабутні емоції та прекрасні пісні, бібліотекарі провели ярмарок-продаж виробів ручної роботи з українською символікою та майстер-клас. Також на заході всі бажаючі мали змогу скуштувати смачний український борщ з пампушками. Зібрані кошти будуть направлені на купівлю автомобіля для військових Збройних Сил України, що виконують бойові завдання в найгарячіших точках фронту. Фінансова допомога буде передана волонтеру Олександру Захарчуку.

21:14 28.06.2023

Днями 30 господарств у Вертокиївці отримали допомогу від благодійників

30 домогосподарств громади отримали набори швидкого реагування для ремонту пошкоджених будівель внаслідок російської агресії.  Допомога надійшла від благодійного фонду «Рокада» UNHCR Ukraine - Агенство ООН у справах біженців в Україні.

09:48 27.06.2023

28 червня в Озерному пройде  благодійний футбольний матч  «КУЄМО ПЕРЕМОГУ»

28 червня в Озерному пройде благодійний футбольний матч «КУЄМО ПЕРЕМОГУ»

У День Конституції України в Озерному пройде благодійний матч з міні-футболу «КУЄМО ПЕРЕМОГУ». Участь у спортивних змаганнях візьмуть сім команд. Гра відбудеться на майданчику з міні-футболу поблизу Озерненського ліцею.

17:30 26.06.2023