Понад 8 мільйонів гривень на потреби ЗСУ

Депутати проголосували «за» виділення коштів на підтримку військових частин, що зверталися до Новогуйвинської селищної ради. Таке рішення було прийняте на останньому, 37-му засіданні сесії.

12:27 19.07.2023

В Україні фонди безкоштовно роздадуть для навчання 5000 планшетів дітям із соціально вразливих категорій

Німецька ініціатива #WeAreAllUkrainians у партнерстві з представництвом міжнародної організації Plan International Ukraine розпочинають в Україні реалізацію проєкту з регіонального гуманітарного реагування.  Проєкт має на меті сприяння отриманню доступу до освіти онлайн та спрямований на підтримку вразливих дівчаток і хлопчиків молодшого шкільного віку з родин, які постраждали від війни в Україні та є внутрішньо переміщеними особами. В Україні проєкт впроваджується благодійним фондом BGV, який є партнером німецької ініціативи #WeAreAllUkrainians, зокрема за сприяння Офісу омбудсмана.

14:02 17.07.2023