Оператор STEM-лабораторії: у громаді шукають працівника на цікаву вакансію

Громадська організація «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН» як виконавчий партнер Дитячого фонду ООН (UNICEF) в рамках реалізації крос-секторального проекту ЮНІСЕФ у Житомирській області оголошує конкурс на вакансію АДМІНІСТРАТОР СТЕМ-лабораторії. На цю посаду візьмуть з неповною вищою технічною або педагогічною освітою. Також обіцяють оплачуване навчання в міжнародній кампанії.

14:32 19.06.2023

Щотижневий дайджест

Доброго і мирного всім дня! Знайомимо вас з новинами культури громади за тиждень.

14:11 16.06.2023

15 червня у приміщенні Центру надання адміністративних послуг розгорнувся пункт безоплатної правової допомоги.  Консультації з будь-яких правових питань мали змогу отримати усі громадяни України та особи, які перебувають під її юрисдикцією.

10:35 16.06.2023

Попереджений - значить озброєний: правоохоронці Житомирщини інформують населення про шахрайство

Проаналізувавши ріст звернень місцевих жителів щодо шахрайських дій, начальник відділу поліції № 1 Житомирського райуправління Станіслав Морозов розробив інформаційні листівки з гаслом "Розпізнай шахраїв збережи гроші".

16:29 15.06.2023