Громада чепуриться: до 31-го березня триває «Місячник благоустрою»

Дата: 27.03.2023 10:53

З 1 по 31 березня 2023 року у громаді триває березневий місячник по благоустрою. Таке розпорядження селищного голови Олександра Ловинюка опубліковано на офіційному сайті громади. До загального прибирання вже долучилися комунальні установи, представники бізнесу та жителі.

У планах – провести прибирання прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів берегів водойм та зелених насаджень загального, обмеженого та спеціального призначення, ліквідувати стихійні сміттєзвалища.

Контроль та виконання розпорядження секретаря Новогуйвинської селищної ради поклали на старост, очільників комунальних підприємств, установ та закладів, структурних підрозділів. До прибирання долучилися і суб’єкти господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території громади.

На клумбах біля будинків дбайливі жителі вже облаштовують квітники, які радують око усіх мешканців.

Працівники Публічної бібліотеки та бібліотек-філій Новогуйвинської громади з 14 по 30 березня також проводять прибирання прилеглих територій, відео опублікували у своїй спільноті у "Фейсбуці" .

Креативно відзвітували про прибирання працівники Центру культури та творчості, змонтувавши відео-сюжетякий підіймає настрій.