№ 36-ОД Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів Новогуйвинської територіальної громади

Дата: 23.02.2023 11:51

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

23.02. 2023 року           смт Новогуйвинське                                             № 36-ОД

Про проведення заходів із санітарного

очищення та благоустрою територій

населених пунктів Новогуйвинської

територіальної громади

Відповідно до законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення утримання території населених пунктів Новогуйвинської територіальної громади у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів в громаді:

1. Оголосити місячник із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів Новогуйвинської територіальної громади (далі – Місячник), який провести в період із 1 по 31 березня 2023 року.

2. Старостам, керівникам комунальних підприємств, установ та закладів, структурних підрозділів:

1) привести в належний санітарний стан території населених пунктів старостинських округів та смт Новогуйвинське, здійснити заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових та інших відходів;

2) прибрати та привести в належний санітарний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця почесних поховань, вулиці, дороги, тротуари, а також забезпечити очищення від сміття берегів водойм та зелених насаджень загального, обмеженого та спеціального призначення;

3) про результати проведення заходів інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

3. Інформувати та рекомендувати долучитися до проведення Місячника суб’єктам господарювання усіх форм власності, що здійснюють свою діяльність на території Новогуйвинської територіальної громади, залучити до цієї справи громадські організації, навчальні заклади.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на старост старостинських округів, керівників комунальних підприємства, установ та закладів Новогуйвинської селищної ради.

5. Загальну координацію заходів покласти на відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК