Україна вшановує пам'ять всіх Героїв.

23 травня Україна вшановує пам'ять всіх Героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни та зараз виборюють нашу свободу, територіальну цілісність та право жити у вільній, незалежній державі. Це воїни-лицарі Київської Русі, козаки часів Гетьманщини, повстанці, Українські Січові Стрільці, воїни армій УНР і УПА, АТО/ООС, Герої Небесної сотні та бійці російсько-української війни.

16:32 23.05.2023

День вишиванки - 2023. Фото та відео

Дефіле у вишиванках, танцювальний флеш-моб, фотосушка, радіо-газета та виступ Ярослава Яворського: так у Новогуйвинському відзначили Всесвітній день вишиванки. Як все відбувалося - дивіться у відео:

20:28 18.05.2023

14 травня у Новогуйвинському виступали артисти Палацу культури ЖМР з благодійною ціллю: збирали для ЗСУ. ВІДЕО

Солодкоголосий дует «Забава», вокальний квартет «Незламні», заслужений працівник культури України Василь Капустін, драйвовий Костянтин Гільченко та оркестрова група «Диксиленд»  дарували свою творчість жителям громади. Глядачі ж дякували артистам бурхливими оплесками і донатами для ЗСУ.

14:53 15.05.2023

Напередодні Дня матері у Сінгурах відбувся концерт, ярмарок на підтримку ЗСУ, виставка творчих робіт та майстер-клас

12 травня концертна зала КЗ "Центр культури та творчості" (с. Сінгури) була переповнена гостями. Новогуйвинська громада вітала жінок, які мають найвище звання - Мама - з Днем матері.

10:40 14.05.2023