Новини

1 червня уряд запустив програму монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною»

1 червня, запущено експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, – «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».

10:40 23.06.2023

В гості по досвід: у Тетерівській громаді буде створенно відділ соціального захисту, переймали знання у колег з Новогувинської громади

У відділі соціального захисту та охорони здоров’я Новогуйвинської селищної ради днями була проведена зустріч з представниками сусідньої, Тетерівської громади, які тільки створюватимуть відділ соціального захисту. Фахівці нашої громади ділилися досвідом про організацію та структуру відділу, про надання компенсацій та наявних програм.

13:19 18.05.2023

Громада компенсує витрати на догляд за хворими людьми

Законодавство України передбачає виплату компенсації за догляд для фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг особам з числа членів своєї сім'ї, які спільно з нею проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки та є:

10:44 02.05.2023