Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

Допомога на проживання для ВПО: Мінсоцполітики продовжує виплати для дітей та розширює підтримку для непрацездатних людей

Дата: 24.03.2026 09:12
Кількість переглядів: 153

Фото без опису

Що змінилося?

🔹Нарахування виплати для дітей ВПО, незалежно від доходу родини, здійснюватиметься з 1 лютого 2026 року, за умови подачі заяви до 1 травня 2026 року. 

🔹Непрацездатні з числа ВПО, яким припинили виплату на проживання через перевищення граничного доходу, відтепер можуть подати документи на перегляд виплат. Нарахування виплат з 1 січня 2026 року відбудеться за умови подачі заявки до 1 травня 2026 року.  

Якщо документи для перерахунку буде подано пізніше, тоді виплати будуть нараховуватись з місяця подачі заяви про допомогу. 

🔹Максимальну кількість шестимісячних періодів виплат подовжено з чотирьох до п’яти. Це дозволить найбільш вразливим категоріям переселенців отримувати державну підтримку на півроку довше.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень