№ 1753 Про передачу земельної ділянки водного фонду в оренду ФОП Решетар А. А.

УКРАЇНА
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ № 1753
(п’ятдесят дев’ята сесія восьмого скликання)
«18» листопада 2025 року с-ще Новогуйвинське
Про передачу земельної ділянки
водного фонду в оренду
ФОП Решетар А. А.
Керуючись статтями 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 58, 59, 791, 93, 116, 122, 123, 124, 125, 126, ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від _______________2025 р., селищна рада
ВИРІШИЛА:
- Передати в оренду ФОП Решетар Аллі Анатоліївні земельну ділянку водного фонду площею 16,0200 га, кадастровий номер 1822081300:02:000:0003 з цільовим призначенням – 10.07 Для рибогосподарських потреб, яка розташована за межами с. Вертокиївка, на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
- Встановити термін дії договору оренди земельної ділянки 15 (п’ятнадцять) років.
- Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою у розмірі 8 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
- Зобов’язати ФОП Решетар Аллу Анатоліївну заключити договір оренди земельної ділянки з Новогуйвинською селищною радою Житомирського району Житомирської області.
- ФОП Решетар Аллі Анатоліївні здійснити державну реєстрацію права оренди земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.
Головуючий,
депутат селищної ради Тетяна ГОЛІК