250 жінок-підприємиць пройшли навчання за програмою «Зростай 2.0»
Протягом кількох місяців 250 жінок-підприємиць пройшли освітній курс за програмою «Зростай 2.0». Програма реалізується у межах проєкту Good Governance Fund «Інклюзивна економіка», за підтримки уряду Великої Британії у співпраці з Міністерством економіки України.
Навчання пройшли жінки, які мають намір створити власний бізнес або масштабувати вже існуючий, а також опанувати нову професію. Серед учасниць, зокрема, й внутрішні переселенки, одинокі матері, жінки які перебувають у відпустці по догляду за дітьми.
«Освітні програми, які Міністерство економіки реалізує разом із міжнародними партнерами та донорами, підтримують жіноче підприємництво та сприяють економічній рівності й інклюзивності. Жінки з різних регіонів України отримали нові знання, цінну менторську підтримку та натхнення, які вже перетворюють на можливості для розвитку свого бізнесу», — повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.
Зокрема, 80% учасниць зазначили, що програма вже допомогла їм масштабувати свій бізнес, 65% залучили нових клієнтів завдяки знанням, отриманим під час навчання.
Освітня програма охоплювала такі напрямки:
- Підприємницька діяльність у 2024 році: Податки. Реєстрація. Облік. Юридичні аспекти
- Інноваційне та інклюзивне підприємництво
- Управлінські навички та побудова ефективних команд
- Розробка бізнес-планів та фінансовий менеджмент
- Маркетинг: створення рекламних кампаній, SMM-стратегії, використання штучного інтелекту.
Після завершення навчання в межах програми «Зростай 2.0» відбувся фінальний ярмарок підприємиць за участі майже 50 локальних бізнесів. Учасниці презентували свої досягнення, обмінялися досвідом та планами щодо розвитку своїх бізнесів задля підтримки економічного відновлення та зростання України.
Що таке «Зростай 2.0»?
Це освітня програма, в межах якої: 250 жінок-підприємиць із різних куточків України пройшли навчання.
Проведено 18 тренінгів і 41 воркшоп, які охопили теми бізнес-планування, маркетингу, фінансів та діджиталізації.
Знято 31 відеоматеріал, у тому числі надихаючі подкасти з тренерами та учасницями програми.
Чому це важливо для громад?
Підтримка локального бізнесу.
Успішні підприємиці створюють робочі місця, сприяють відновленню економіки та стають прикладом для інших.
Цифровізація як інструмент зростання. Учасниці програми отримали знання з використання CRM-систем, автоматизації та цифрового маркетингу, що дозволяє виходити на нові ринки.
Об'єднання зусиль. Успіх програм залежить від підтримки держави, громад та бізнесу.