Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

Відбулося засідання творчої групи психологів та соціальних педагогів

Дата: 03.12.2024 10:07
Кількість переглядів: 85

Фото без опису

28 листопада відбулося засідання творчої групи психологів та соціальних педагогів, які активно підняли тему створення єдиного діагностичного інструментарію.

Діагностичний інструментарій - це важливий документ у роботі практичного психолога та соціального педагога. За допомогою  діагностичного мінімуму добираються валідні методики на дослідження психологічної готовності до ліцею; адаптації учнів до 1-х, 5-х, 10-х класів; дослідження пізнавальної сфери; професійних здібностей і нахилів; особливостей особистісної сфери; емоційної сфери; міжособистісних стосунків серед учнів, батьків, вчителів; дослідження особливостей освітнього процесу; проведення соціологічних досліджень. Тому, психологи та соціальні педагоги вбачають важливість базисного діагностичного інструментарію, адже це той документ який захищає психолога та соціального педагога на підтвердження у використанні тієї чи іншої методики.

Керуючись документами Міністерства освіти і науки України, а також «Про  затвердження положення про психологічну службу системи освіти України» творча група психологів та соціальних педагогів поставили основне завдання: розробити єдиний діагностичний мінімум з основними базисними, вірогідними методиками; правильно визначеній спрямованості; використанням надійних джерел які схвалені МОН України, українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи, Вченою радою вищого навчального закладу на який будуть орієнтуватися всі психологи та соціальні педагоги громади.

Саме застосування діагностичних мінімумів в діяльності практичного психолога та соціального педагога сприяє ранньому виявленню проблем у розвитку дітей та допомагає розробити індивідуальні програми підтримки. Діагностичний інструментарій дозволяє створити ефективну систему психологічного супроводу, спрямовану на розвиток особистості та підтримку  її соціальної особистості.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень