№ 1173 Про надання дозволу на розміщення атракціонів

Дата: 25.09.2024 09:33

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1173

«20» вересня  2024 р.                                                   с-ще Новогуйвинське

Про надання дозволу

на розміщення атракціонів

Розглянувши клопотання та надані відповідні документи ФОП Куприянчука Олега Миколайовича про надання дозволу на розміщення розважальних атракціонів (вуличних надувних дитячих батутів) 22 вересня в селищі Озерне, керуючись ст. ст. 30, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл ФОП Куприянчуку Олегу Миколайовичу на розміщення розважальних атракціонів (вуличних надувних дитячих батутів):
  • 22 вересня 2024 року в с-щі Озерне (на території плацу)  з 15 год 00 хв. до 20 год. 00 хв.

1. ФОП Куприянчуку О. М.:
  1.  дотримуватися під час організації відпочинку та розваг чинного законодавства у сфері технічних норм, санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та протипожежної безпеки;
  2. створити необхідні умови для відвідувачів із дотриманням норм техніки  безпеки, забезпечення відповідного технічного стану атракціонів, охорони життя і здоров'я громадян, наявність відповідних вказівників щодо надання медичної допомоги;
  3. забезпечити дотримання заходів безпеки в умовах воєнного стану, дотримання громадського порядку, утримання  території в належному санітарному стані та після завершення термінів розміщення атракціонів здійснити прибирання території, на якій розміщувалися атракціони та території навколо них у радіусі не менше 20 м від межі розташування комплексу атракціонів та забезпечити вивезення сміття та інших твердих побутових відходів, що утворилися унаслідок діяльності,  шляхом укладення договору на вивезення сміття, поводження з твердими (змішаними) побутовими відходами з операцією перероблення (відновлення) чи з операцією захоронення (видалення) із ТОВ «ҐРІН БІН УКРАЇНА», яке визнано надавачем цих послуг на території Новогуйвинської громади. Копію (копії) договору (договорів) надати відділу культури, розвитку туризму, молоді та спорту Новогуйвинської селищної ради.

1. Відповідальність за безпеку, збереження життя і здоров’я відвідувачів розважальних атракціонів несе ФОП Куприянчук О.М.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ культури, розвитку туризму, молоді та спорту Новогуйвинської селищної ради та старосту Озерненського старостинського округу.

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК