Бобер Олександр Валентинович 25.07.1983 – 04.07.2024 р.р.

Дата: 16.08.2024 10:40

Бобер Олександр Валентинович 25.07.1983 – 04.07.2024 р.р.

Народився в м. Житомир, згодом сім’я переїхала до села Ружки, Новогуйвинської громади.

Олександр закінчив Озерянківську школу І-ІІ ступенів та Козятинське залізничнодорожне училище.

У 2001 році  перебував на строковій службі, далі продовжив служити у лавах ЗСУ.

З 2017-2020 року  працював експедитором на новій пошті, а з 2021 року вантажником ПП «Рудь».

З початком повномаштабної війни 09 березня 2022 року Олександр був мобілізований.

Загинув Олександр під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Прогрес, Покровського району, Донецької області.

У бійця залишилися  дружина, дві доньки та батьки.

Похований герой на кладовищі села Ружки, Житомирського району, Житомирської області.