№ 1138 Про повернення майна з оренди

Дата: 24.07.2024 15:50

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1138

«18» липня  2024 року                                             с-ще Новогуйвинське

Про повернення майна з

оренди

Відповідно до підпункту першого пункту «а» ч.1 статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 3-5, 9 статті 18, ч.1 статті 19, частини 6¹ Прикінцевих та Перехідних положення Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пункту 5 Постанови Кабінету Міністрів України «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану» від 27.05.2022 року №634, враховуючи рішення 28 сесії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області 8 скликання №1010 від 15 червня 2022 «Про делегування повноважень виконавчому комітету селищної ради у сфері оренди комунального майна», рішення Господарського суду Житомирської області від 05.10.2023 року, справа №906/481/23, на виконання рішення №689 від 16.02.2023 року виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

ВИРІШИВ:

1. Повернути майно, а саме вбудовані нежитлові приміщення, площею 69,7 м2 за адресою: вул. Бердичівська, 2, смт. Гуйва Житомирського району Житомирської області, з оренди фізичної особи-підприємця Закшевського Олексія Станіславовича відповідно до договору оренди комунального майна від 29.04.2014 №105.

2. Внести зміни до пункту 5 рішення №689 від 16.02.2023 року виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області про склад комісії для прийняття з оренди вбудованих нежитлових приміщень площею 69,7 м2 по вул. Бердичівська, 2 у смт. Гуйва, Житомирського району, Житомирської області та затвердити його в новій редакції, а саме:

Голова комісії:

Парфентієва Тетяна Миколаївна   заступник селищного голови з питань                                                                діяльності виконавчих органів ради;

Члени комісії:

Юрчук Святослав Євгенович -  начальник відділу містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства,                                                                 благоустрою та комунальної власності;

Степура Тетяна Іронимівна -     головний спеціаліст відділу  містобудування,

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та комунальної

власності;

Дацюк Тетяна Анатоліївна -      в.о. начальника відділу правового забезпечення,

договірної та претензійно-позовної роботи

Управління правового, кадрового забезпечення

мобілізаційної роботи та цивільного захисту;

Ліщинська Наталія Петрівна -   головний спеціаліст (у т.ч. з публічних

закупівель) відділу бухгалтерського обліку,

звітності та господарського забезпечення;

Паламар Ольга Іванівна -           головний спеціаліст відділу бухгалтерського

обліку, звітності та господарського  забезпечення;

Гончаренко Зоя Григорівна -     староста.

4. Комісії провести огляд та забезпечити прийняття з оренди у фізичної особи-підприємця Закшевського Олексія Станіславовича вбудовані нежитлові приміщення, площею 69,7 м2, по вул. Бердичівській, 2 у смт. Гуйва Житомирського району Житомирської області із підписанням акта повернення з оренди нерухомого майна комунальної власності, який подати на затвердження секретарю ради.

5. Фізичній особі-підприємцю Закшевському Олексію Станіславовичу повернути з оренди вбудовані нежитлові приміщення, площею 69,7 м2, за адресою: вул. Бердичівська, 2, смт. Гуйва Житомирського району Житомирської області з дати підписання акта повернення з оренди нерухомого майна комунальної власності.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчих органів ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК