№ 146-ОД Про створення тимчасового робочого місця

Дата: 12.07.2024 12:24

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

12.07.2024 р.                              с-ще Новогуйвинське                              № 146-ОД

Про  внесення змін до складу комісії і

з встановлення факту здійснення

особою догляду (постійного  догляду)

На виконання пунктів 9, 13, 14 частини першої статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2024 № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період»   та з метою організації роботи щодо встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду),  в зв’язку з відпусткою Парфентієвої Т.М. та необхідністю розгляду документів:

1. Внести зміни до складу  комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду), затвердженого розпорядженням селищного голови від 06.06.2024 року № 126-ОД, на період відпустки Парфентієвої Т.М., а саме:

1) Вивести зі складу комісії Парфентієву Тетяну Миколаївну, заступника Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову комісії.

2) Ввести до складу комісії Ловинюка Олександра Геннадійовича, секретаря Новогуйвинської селищної ради, у якості голови комісії.

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК