ОНУШКО Володимир Володимирович, 01.10.1995 – 25.03.2022 р. р.

Дата: 27.06.2024 11:26

Онушко Володимир Володимирович, 01.10.1995 – 25.03.2022 р. р.

Народився  в місті Овручі згодом сім’я переїхала  в селище Новогуйвинське Житомирського району, Житомирської області.

Після закінчення Новогуйвинської гімназії, Володимир вступив до Львівської національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Сагайдачного.

З 2013 року служив у ЗСУ. Був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, медаллю за досягнення у військовій службі ІІ ступеня, медаллю захиснику України від московської агресії, медаллю учасника бойових дій.

Загинув Володимир поблизу с. Тихоцьке Ізюмського району Харківської області. Йому було лише 26….

Лише 24.06.2024р. героя поховали на військовому кладовищі в м. Житомирі.

У Володимира залишились дружина, донька та батьки.