Літо - пора канікул, відпочинку, розваг.

Дата: 21.06.2024 10:05

Фото без опису  Фото без опису

Літо - пора канікул, відпочинку, розваг. Діти полюбляють пригоди, мандрівки та звичайно ж цікаві ігри. Весело та завзято учні Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика долучились до Мавка - квесту, який провели працівники Комунальний заклад "Публічна бібліотека" Новогуйвинської селищної ради. З цікавістю та захопленням розгадували магічні завдання, розшукували предмети та активно відповідали на запитання.

Дякуємо Костюк О.М. та вихователям літнього табору відпочинку "Незламні мураші" за співпрацю.