№1059 Про вшанування пам'яті загиблих внаслідок збройної aгpeciï російської федерації проти України

Дата: 01.05.2024 11:50

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №1059

від «25» квітня  2024 року                                                 с-ще Новогуйвинське

Про вшанування пам'яті загиблих внаслідок

збройної aгpeciï російської федерації проти України

3 урахуванням Указу Президента України від 10.03.2022 №  143/2022

«Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної aгpeciï російської федерації проти України», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Звернути увагу мешканців Новогуйвинської селищної ради, суб’єктів господарювання всіх форм власності, структурних підрозділів, виконавчих органів Новогуйвинської селищної ради на безумовне дотримання виконання Указу Президента України від 10.03.2022 № 143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України».
  2. Рекомендувати мешканцям Новогуйвинської селищної ради, суб’єктам господарювання всіх форм власності, структурним підрозділам, виконавчим органам Новогуйвинської селищної ради проводити щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України шляхом зупинки руху пішоходів, транспорту, виробничих процесів (за можливості), дотримання тиші.
  3. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення Новогуйвинської селищної ради довести рекомендації щодо проведення хвилини мовчання шляхом публікації відповідної інформації на офіційному веб сайті.
  4. Контроль за виконання цього рішення покласти на керуючу справами Новогуйвинської селищної ради  Тамару ПОДОРОЖНУ.

Секретар селищної ради                                                           Олександр ЛОВИНЮК