Пам’ятаємо тих хто врятував світ

Дата: 26.04.2024 11:07

Шановна громадо! Сьогодні, 26 квітня 2024 року, ми вшановуємо 38 річницю  Чорнобильської трагедії, котра назавжди залишить свій відбиток в історії людства.

В цей день ми згадуємо героїзм, мужність і самовідданість ліквідаторів, які добровільно вступили в боротьбу з наслідками аварії, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

Тисячі загиблих героїв-ліквідаторів, мирних мешканців, гектари територій, де вже більше не буде життя. Здавалося б всі мали винести трагічні, болючі уроки аби ніколи більше не допустити повторення того “чорного 26 квітня 1986 року”.

Але знову ворог  намагається повторити страшну історію..... російські окупанти  регулярно обстрілюють  ракетами наші атомні станції.  Наші військові та співробітники атомних станцій продовжують робити усе можливе, аби запобігти ядерному вибуху. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Україна у черговий раз рятує світ.

Ми схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов'язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам'ять…

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами.

Цінуймо всіх, хто допомагає рятувати життя просто зараз.

З вдячністю, секретар селищної ради                   Олександр ЛОВИНЮК