25 квітня на  засіданні виконавчого комітету відбулося вручення державних нагород родинам полеглих Героїв громади.

Дата: 25.04.2024 16:48

Фото без опису  Фото без опису

За особисту мужність і самовідданість, виявленні у захисті  державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України нагороджено двох  жителів громади.

Комбатантським хрестом нагороджено  Шаробокова Максима Володимировича (посмертно). Хрест отримала  дружина та батько загиблого захисника.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено  Карася Юрія Вікторовича (посмертно). Відзнаку отримали мати та батько загиблого захисника - Олена Миколаївна та Віктор Іванович.

Державні нагороди вручив представник Житомирського територіального центру комплектування молодший сержант  Зонтов Олег В’ячеславович.

«Я розумію, що жодні відзнаки і нагороди не повернуть найдорожчих, але нехай вони стануть свідченням відваги, мужності та самопожертви героїв, які назавжди залишаться у наших серцях і пам’яті. Вони приклад справжніх захисників, відданих своїй державі» , - підкреслив  Олег В’ячеславович

Свої співчуття рідним загиблих героїв висловив секретар селищної ради Олександр ЛОВИНЮК. Він подякував батькам за те, що виховали справжніх патріотів країни, які проявили мужність і героїзм під час захисту територіальної цілісності та незалежності.

Присутні вшанували пам’ять кожного, хто поклав своє життя заради України, хвилиною мовчання.

Справжній приклад мужності та незламності героїчних земляків ми ніколи не маємо забути!

Фото без опису  Фото без опису