Знання правил поведінки на воді захистить вас від біди

Дата: 25.04.2024 13:34

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я людей. Проте з кожним роком збільшується кількість негативних факторів, що згубно впливають на безпеку життєдіяльності.

Лихо краще попередити, ніж боротися з його наслідками, часто трагічними.
          Основними причинами такого катастрофічного стану справ є незнання правил особистої безпеки, невміння передбачити небезпеку, по можливості її уникнути та при необхідності діяти.

Вода – це середовище, в якому при невиконанні правил поведінки людина може отримати травму і навіть загинути. Перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Необхідно звернути особливу увагу на роз’яснювальну роботу з дітьми в школі, вдома, у дитячих оздоровчих установах, а також через засоби масової інформації.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є:

- правильний вибір спеціально  обладнаних для того місць купання;

- навчання дорослих і дітей плаванню;

- суворе дотримання правил поведінки під час купання й катання на плавзасобах;

- постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

ШАНОВНІ ДОРОСЛІ ТА ДІТИ!

Ніколи не забувайте про правила безпеки під час відпочинку біля річки, озера та правила поведінки на воді, адже суворе та чітке дотримання цих правил збереже Вам життя та здоров’я!    Купайтеся там, де безпечно!

Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.

Звертаємося до батьків!

Проведіть бесіди з дітьми, не відпускайте неповнолітніх дітей купатись самих або в компанії однолітків.

Головне - самі будьте прикладом правильної поведінки на водоймах.

Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких!