Зустріч вчителів ПМК суспільно-гуманітарного циклу Новогуйвинської селищної ради

Дата: 19.04.2024 11:18

Фото без опису  Фото без опису

17 квітня 2024 року відбулося засідання ПМК вчителів громадянської та історичної освітньої галузі закладів освіти Новогуйвинської селищної ради. Це зустріч на якій підводилися підсумки методичної роботи вчителів даної галузі за 2023-2024 навчальний рік, адже з 14.05 випускники ліцеїв уже будуть складати НМТ.

Методична робота – це робота, яка сприяє поліпшенню фахової підготовки педагогічних кадрів, спонукає кожного вчителя до підвищення свого фахового рівня; сприяє взаємному збагаченню членів педагогічного колективу педагогічними знахідками, дає змогу молодим учителям вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечує підтримання  в колективі духу творчості, прагнення до пошуку.

Тому вся робота предметної  методичної комісії та засідання творчих груп спрямовувалися на виконання завдань, сформульованих в річному плані і обумовлених методичною темою.

З великою повагою до всіх з побажанням миру, здоров’я і творчих успіхів голова ПМК Галицька В.М.