№86-ОД Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 17.04.2024 11:03

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

«16» квітня 2024 року             с-ще Новогуйвинське                №86 - ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом виконавчого комітету та виконавчих органів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, у зв’язку зі службовою необхідністю:

1.  Перенести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради, заплановане на 18.04.2024 року відповідно до вимог пп.4 п.61 Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

1. Провести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 22 квітня 2024 року об 11-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради, за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.

1.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  1. Про схвалення проєкту Положення про  преміювання обдарованої учнівської молоді та  педагогів-наставників закладів освіти громади.
  2. Про організацію відпочинку та  оздоровлення дітей, організацію  роботи закладів  дошкільної освіти  в літній період 2024 року.
  3. Про закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Новогуйвинської селищної ради на 2024/2025 навчальний рік.
  4. Про затвердження  планової мережі  закладів освіти Новогуйвинської  селищної ради на 2024/2025 навчальний  рік.
  5. Про  подання  клопотання  щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання «Мати – героїня».
  6. Про відзначення Дня Героїв України на території Новогуйвинської громади.
  7. Про відзначення Дня матері на території Новогуйвинської громади.
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 16.11.2023 № 878 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через/та «Центром надання адміністративних послуг» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  9. Про затвердження переліку об’єктів на яких неповнолітні можуть відбувати  громадські роботи.
  10. Про погодження розміщення об’єкта виїзної торгівлі ФОП Гришкун О. О.
  11. Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання  компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок  бойових дій, терористичних актів,  диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на  території Новогуйвинської селищної  територіальної громади, про надання компенсації на відновлення пошкодженого майна.
  12. Про затвердження протоколу про  результати електронного аукціону  LLEOO1-UA-20240327-04757 від 10.04.2024.
  13. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
  14. Питання опіки та піклування.
  15. Різне.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради оприлюднити це розпорядження та повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                   Олександр ЛОВИНЮК