Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону № LLEOO1-UA-20240327-04757 від 10.04.2024

Дата: 15.04.2024 13:42

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

«____» _________ 20__ року                                               с-ще Новогуйвинське

Про затвердження протоколу про

результати електронного аукціону

LLEOO1-UA-20240327-04757 від 10.04.2024

Керуючись статтею 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», рішенням 27 сесії Новогуйвинської селищної ради від 15.06.2022 №1010 «Про делегування повноважень виконавчому комітету селищної ради у сфері оренди комунального майна», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол про результати електронного аукціону  №LLEOO1-UA-20240327-04757 від 10.04.2024 на право оренди комунального майна -  нежитлового приміщення будівлі будинку культури, площею 7,6 кв.м., за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Сінгури, вул. Шкільна, 2.

2. За результатами електронного аукціону укласти договір оренди між орендодавцем - Новогуйвинською селищною радою Житомирського району Житомирської області, балансоутримувачем КЗ «Центр культури та творчості» Новогуйвинської селищної ради та переможцем електронного аукціону – фізичною особою - підприємцем Прокопченко Оксаною Миколаївної (РНОКПП 3131119947), з місячною орендною платою 500,00 грн (П'ятсот гривень 00 копійок) без ПДВ.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчих органів ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                                       Олександр ЛОВИНЮК

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проєкту рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

«Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону

LLEOO1-UA-202403237-04757 від 10.04.2024»

Підготовлено відповідно до статті  29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 №483, рішення 27 сесії Новогуйвинської селищної ради від 15.06.2022 №1010 «Про делегування повноважень виконавчому комітету селищної ради у сфері оренди комунального майна», за результатами проведення електронного аукціону на право оренди комунального майна.

Проект рішення передбачає затвердження протоколу електронного аукціону LLEOO1-UA-20240327-04757 від 10.04.2024 на право оренди комунального майна, що обліковується на балансі КНП Житомирська багатопрофільна опорна лікарня Новогуйвинської селищної ради:

- нежитлового приміщення будівлі будинку культури, площею 7,6 кв.м., за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Сінгури, вул. Шкільна, 2 та укладення договору оренди.

Розробник проєкту рішення:  відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

Відповідальний виконавець: Степура Т.І., тел. (050) 918 20 39

Начальник відділу містобудування,

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та

комунальної власності                                                         Святослав ЮРЧУК

Секретарю Новогуйвинської селищної ради

Олександру ЛОВИНЮКУ

ПОДАННЯ

до проєкту рішення виконавчого комітету  Новогуйвинської селищної ради

Прошу включити питання «Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону LLEOO1-UA-20240327-04757 від 10.04.2024» до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради.

Начальник відділу містобудування,

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та

комунальної власності                                                    Святослав ЮРЧУК