Засідання вихователів ГПД Новогуйвинської селищної ради

Дата: 12.04.2024 13:21

Фото без опису  Фото без опису

11 березня 2024 року на базі Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика відбулося чергове засідання громадіської предметно-методичної комісії вихователів ГПД. Адміністрація педагогічного колективу закладу освіти радо зустріла гостей засідання.  Лариса Василівна Сингаєвська, директор ліцею, презентувала заклад освіти, Білецька Інна Станіславівна, заступник директора з навчально-виховної роботи (початкова ланка,) ознайомила з програмою засідання, а саме:

• клубна година «Земля – наша рідний дім» - О.М. Оліфіренко, вихователь ГПД;
  • гурткова робота з учнями з ООП. Театральна студія. Казка «Вовча хатка» - кер Ю.Ю. Швець, О.В. Гичко, С.П. Литвиненко, А.В. Аніщукова, вихователі та асистенти вихователів ГПД;
  • практичне заняття «Вправи на подолання тривожності у дітей під час перебування в укритті» - Я.В. Охрименко, практичний психолог;
  • інтерактивні завдання у позаурочний час для подолання освітніх втрат учнів. Г.В. Терещенко, М.С. Пасічник, вчителі початкових класів.

Підбиваючи підсумки,  спеціаліст Відділу освіти Камінчук М.В., наголосила на важливості залучення учнів з ООП до освітньо-виховних заходів в освітньому процесі та позаурочний час, під час перебування  в групах подовженого дня, систематично проведення  вправ на подолання тривожності,  перебуваючи в укриттях та подякувала присутнім за плідну співпрацю.