№ 1589 Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок лісових насаджень які розташовані на території Новогуйвинської селищної ради.

Дата: 10.04.2024 14:47

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1589

(сорок четверта сесія восьмого скликання)

«04» квітня 2024р.                                                      с-ще Новогуйвинське

Про надання дозволу на виготовлення

документації із землеустрою щодо

інвентаризації земельних ділянок

лісових насаджень які розташовані

на території Новогуйвинської селищної ради.

Керуючись ст. 25, п.34 ч.1 ст.26, 59, 60, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12, 79-1, 83, 122, 181-185 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань земельних відносин та екології від 04.04.2024р., селищна рада.

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної та таксаційної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок категорія земель: землі лісогосподарського призначення, (09.05) земельні ділянки запасу орієнтовною площею 100 га, які розташовані за межами населених пунктів в адміністративних межах Новогуйвинської територіальної громади.

2. Доручити секретарю ради укласти договір з суб’єктом господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом.

3. Технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок погодити згідно з вимогами законодавства та передати на затвердження сесії Новогуйвинської  селищної ради.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар ради                                                                       Олександр ЛОВИНЮК