"Ваше здоров'я - у ваших руках".

Дата: 10.04.2024 13:49

Фото без опису  Фото без опису

9 квітня в приміщенні бібліотеки-філії с-ща Новогуйвинське пройшов цікавий пізнавальний захід, на якому були присутні лікарі відділення  епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань Державної Установи "Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб" Житомирський районний відділ Головченко Н.Г., Сокур О.О., Печенюк В.В., Чорномаз В.Г.; Ковальчук А.Б.- завідувач відділення соціальної допомоги вдома, фахівець і соціальні робітники з отримувачами соціальних послуг КУ "Центр надання соціальних послуг" Новогуйвинської селищної ради, Гонгало А.В.- заступник директора Новогуйвинської музичної школи та працівники Публічної бібліотеки.

Між присутніми зав’язався теплий діалог у формі запитань та відповідей. З бесіди з спеціалістами присутні дізналися багато цікавого і корисного про збереження і зміцнення здоров’я, про профілактику серцево-судинних захворювань, діабету, важливість вживання чистої води навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля.

Ми знаємо, що здоровий спосіб життя – найкраща профілактика захворювань. Бути здоровим хоче кожен, але, поклавши руку на серце, дуже часто охочі не роблять нічого для реалізації бажання. Тому декілька порад для наших читачів, хто хоче бути здоровим:

✅️ведіть активний спосіб життя;

✅️забезпечуйте собі повноцінний і здоровий сон;

✅️правильно харчуйтесь та отримуйте з їжею достатню кількість важливих для життя речовин;

✅️живіть в гармонії із собою;

✅️пам’ятайте, що профілактичні заходи, спрямовані на попередження захворювань та дотримання здорового способу життя, гарантують зниження ризику виникнення захворювань. Зрештою, попередження позбавляє проблем, пов’язаних з розвитком та наслідками захворювань. Важливо розуміти, що профілактика – це не те питання, яке можна відкласти на потім, діяти треба зараз!

Знаючи про профілактичні заходи та виконуючи їх, ви знижуєте ризик захворювання у рази.

🟩️Подбайте про себе і будьте здорові!

Фото без опису  Фото без опису