Відбулося позачергове засідання 44 сесії 8 скликання

Дата: 04.04.2024 13:48

Фото без опису  Фото без опису

04 квітня 2024 року відбулося позачергове засідання 44 сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради на якому було розглянуто  39 рішень, основні з яких:

1. Прийняття земельної ділянки державної власності у комунальну  власність Новогуйвинської селищної ради за адресою: смт Озерне, вул. Авіаційна, 1-А (споруда цивільного захисту (укриття)).
  2. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення за адресою: смт Озерне, вул. Авіаційна, 1-А.
  3. Внесення змін до Програм надання шефської допомоги військовим частинам на 2022-2024 роки та забезпечення територіальної оборони на 2023-2025 роки.
  4. Затвердження проектно-кошторисні документації  по :
  • капітальному ремонту Алеї Слави  полеглим героям по вул. Миру в с. Глибочок Житомирського району Житомирської області.
  • капітальному ремонту Алеї Слави  полеглим героям по вул. Злагоди в с. Вертокиївка Житомирського району Житомирської області.
  • Капітальному ремонту пам’ятника Слави по вул. Миру в с. Озерянка Житомирського району Житомирської області.
  1. Надання дозволу на виготовлення  проектно-кошторисної документації  по  реконструкції пам’ятника воїнам-односельчанам біля будинку культури в с. Сінгури Житомирського району Житомирської області.
  2. Внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади.

Разом з тим, ще розглядались земельні та інші проекти рішень з якими більш детально можна ознайомитись на офіційному сайті громади.

Фото без опису  Фото без опису