Нарада директорів закладів освіти

Дата: 29.03.2024 15:31

Фото без опису  Фото без опису

28 березня 2024 року відбулася нарада керівників закладів освіти Новогуйвинської селищної ради на базі Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика.  Зустріли учасників наради адміністрація та педагогічний колектив Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика, які   підготували  екскурсію по закладу освіти,   а саме: у  новостворену Поліську світлицю, новостворений методичний кабінет, оновлений кабінет безпеки, ресурсну кімнату, медіатеку,        кабінети початкових класів, укриття Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика. Відвідали Інклюзивно-ресурсний центр, у якому директор закладу Нікуліна Олена Вікторівна проінформувала директорів про умови та функції Центру.

Сингаєвська Лариса Василівна підготувала  семінар-заняття з  проведення Дня цивільного захисту, запросила представників відповідних служб, які висвітлили актуальні питання Цивільного захисту,   а саме:

1.      Алгоритм організації та проведення Дня ЦЗ (представник ГУ ДСНС України в Житомирській області Мельниченко В.Б.)

2.      Перша домедична допомога. Лайфхаки від волонтера Житомирського обласного Товариства Червоного Хреста.

3.      Виступ юного загону цивільного захисту «ІМПУЛЬС» Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика.

На нараді  були розглянуті і   актуальні освітянські питання:

• про ведення обліку учнів у закладах освіти (Грищук Т.Г. – головний спеціаліст Відділу освіти);
  • про виконання наказу МОН України від 16.04.2018р. №367 «Про затвердження порядку зарахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та набір учнів до 1 класу (Грищук Т.Г. – головний спеціаліст Відділу освіти, Панова Г.С. – головний спеціаліст Відділу освіти);
  • про стан пожежної безпеки та забезпечення закладів освіти засобами пожежогасіння (Слінчук В.І. – начальник Відділу освіти);
  • про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, інших Всеукраїнських конкурсів (Панова Г.С – головний спеціаліст Відділу освіти);
  • різне  (оздоровлення учнів та вихованців у 2024 році, видача документів про освіту, підбиття підсумків   атестації педагогічних працівників-2024, виконання плану роботи на квітень 2024),   проведення змагань «Пліч-о-пліч шкільні ліги» з спортивного орієнтування та акцій «Мак пам’яті», «Літаки перемоги».

Підбиваючи підсумки, головний спеціаліст Відділу освіти Панова Г.С,  наголосила на важливості розглянутих питань, окреслила найближчі заходи з їх реалізації та подякувала присутнім за плідну співпрацю.

Фото без опису  Фото без опису