До відома суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території громади!

Дата: 29.03.2024 13:34

Суб’єктам господарювання всіх форм власності, що здійснюють свою діяльність на території Новогуйвинської селищної територіальної громади, відповідно до Правил благоустрою, дотримання чистоти та громадського порядку на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області необхідно привести в належний санітарний стан прилеглі території навколо місць своєї діяльності (20 м від межі споруди, а у разі, якщо споруда розміщена на земельній ділянці, що перебуває у власності чи користуванні суб’єкта господарювання, 20 м від межі земельної ділянки, та до проїжджої частини вулиці).