У Новогуйвинській територіальній громаді відбувся ІІ  (територіальний) етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування серед учнів закладів загальної середньої освіти Новогуйвинської селищної ради.

Дата: 28.03.2024 09:25

Фото без опису Фото без опису

#плічопліч: 27 березня, у Новогуйвинській територіальній громаді відбувся ІІ  (територіальний) етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування серед учнів закладів загальної середньої освіти Новогуйвинської селищної ради.

До організації та проведення змагань долучилась Ірина Трухній - керівник обласної федерації зі спортивного орієнтування, яка надала практичну допомогу у проведенні ІІ етапу змагань.

Участь у змаганнях взяли команди 6 закладів освіти Новогуйвинської територіальної громади: Сінгурівський, Озерненський, Вертокиївський, Троянівський ліцеї, Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика та Головенківська гімназія.

Учасники старалися з усіх сил і отримали відповідні результати. Призові місця розподілились наступним чином: І місце серед юнаків отримав Самоплавський Денис, учасник команди Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика, ІІ місце – Мальований Максим, учасник команди Вертокиївського ліцею, ІІІ місце – Теслюк Назарій, учасник команди Вертокиївського ліцею.

Серед дівчат І місце посіла Слінчук Кіра, учасниця команди Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика, ІІ місце – Дишлева  Маргарита, учасниця команди Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика, ІІІ місце – Таценко  Євгенія, учасниця команди Головенківської гімназії.

В командному змаганні І місце виборов Троянівський ліцей, ІІ місце Сінгурівський ліцей, ІІІ місце Вертокиївський ліцей.

Дякуємо ЗСУ за змогу проводити змагання! Дякуємо тренерам за підготовку та підтримку!  Вітаємо спортсменів з високими результатами та бажаємо нових перемог! А команді Троянівського ліцею гідно представити громаду на обласних змаганнях.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl_zhytomyrregion

Фото без описуФото без опису  Фото без описуФото без опису  Фото без опису