№ 1043 Про затвердження актів обстеження санітарного стану дерев в межах населених пунктів на території Новогуйвинської громади

Дата: 27.03.2024 15:45

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1043

«21» березня 2024 р.                                                   с-ще  Новогуйвинське

Про затвердження актів обстеження

санітарного стану дерев в межах

населених пунктів на території

Новогуйвинської громади

Керуючись  статтями 30,33,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,Наказу «Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України» від 10.04.2006 №105, «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою охорони, збереження зелених насаджень,утримання їх у належному санітарно-технічному стані, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити акти (додаються) обстеження сухостійних, аварійних насаджень, що підлягають обрізуванню, зрізуванню  хворих, сухостійних гілок в населених пунктах   с-ще Озерне, с-ще Новогуйвинське.

2.Обстеження зелених насаджень пов’язано  з покращенням  санітарного  та екологічного стану  дерев на вулицях, зупинках громадського транспорту, в місцях руху пішоходів, ліній електропередач, будівель та споруд.

3.Організацію робіт щодо обрізання хворих сухих гілок на території населених пунктів Новогуйвинської громади доручити заявникам. Виконувати роботи з дотриманням встановлених заходів безпеки.

4.По завершенню робіт Виконавець та Заявник складають двохсторонній акт приймання-передачі виконаних робіт.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрію та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                            Олександр ЛОВИНЮК