ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ СКОРИГОВАНОГО ТАРИФУ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Дата: 27.03.2024 11:43

Новогуйвинське ВЖРЕКП керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (зі змінами та доповненнями від 03.04.2019 № 291) “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги” та наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 “Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності”, рішенням Виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради № 1014 від 21.03.2024 р. повідомляємо, що з 01 квітня 2024 р. буде застосовуватися скоригований тариф на послугу з постачання теплової енергії, а саме:

- для населення (ціна газу при обсязі І) – 2322,47 грн. з ПДВ за 1Гкал

- бюджетні та релігійні організації (ціна газу при обсязі ІІІ)- 3721,61 грн. з ПДВ за 1Гкал

- інші організації(ціна газу при обсязі ІІ)- 3721,61 грн. з ПДВ за 1Гкал

Керуючись Законом України № 2479-IX від 9 серпня 2022 року «Про особливості регулювання відно-син на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», яким держава забороняє протягом дії воєнного стану та шести мі-сяців після його завершення підвищувати тарифи на послуги з розподілу природного газу, теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для населення. Враховуючи даний мораторій, повідомляємо, що тариф на надання послуги з постачання теплової енергії для населення смт. Новогуйвинське зали-шається незмінним і становить 1907,87 грн.(з ПДВ) за 1 Гкал.