Вітання секретаря Новогуйвинської селищної ради з Днем Національної гвардії України

Дата: 26.03.2024 14:13

Шановна громадо!

Щороку 26 березня українці відзначають

День Національної гвардії України!

Професія нацгвардійців складна та надзвичайно відповідальна, особливо під час війни. Ці професіонали захищають важливі державні та військові об'єкти, забезпечують правопорядок, запобігають терористичним атакам та злочинним діям.

Честь, мужність, закон – це гасло Нацгвардії, написане кров‘ю патріотів, які завжди були в перших рядах боротьби за нашу рідну землю, за Україну. Гвардійці одні з перших вирушили на схід країни. Зараз під час повномасштабного московського вторгнення наші гвардійці мужньо тримають оборону на передовій!

Вічна слава нацгвардійцям, що віддали життя за нашу свободу і незалежність!

Шана Героям, які зараз боронять нашу землю.

Бажаю мужності, витримки й наснаги і миру на своїй, визволеній від ворога, Українській землі! Ви - наша гордість, і ми завжди стоїмо за вами!

Слава Україні!    Слава Національній гвардії!

З повагою,

секретар селищної ради                                               Олександр ЛОВИНЮК