Підпиши та подаруй книгу військовому

Дата: 22.03.2024 16:00

Фото без опису  Фото без опису

Перед засіданням виконавчого комітету до всіх присутніх звернувся нотаріус та  координатор благодійної акції «Підпиши та подаруй книгу військовому» Віктор Доброльожа, який сказав що:« підтримати військо можна у різний спосіб. І це не означає, що книжки мають замінити зброю. Але ми повинні пам'ятати, що перемагає не зброя, а люди, які користуються цією зброєю. І тому військові мають бути вмотивовані, зокрема, і ті, які зараз у війську, і ті, які зараз у лікарні чи військовому шпиталі. Тому акція безтермінова, без дедлайнів, без піару. Вона спрямована на підтримку наших воїнів. У нас є великий запит від військових на видання сучасних авторів українською мовою та зокрема українських авторів. Важливо, що люди, передаючи книги, пишуть слова вдячності військовим, їх читають, це важливо. Тож, коли захочете передати книги, – пишіть ці слова», — наголосив Віктор Доброльожа.

Фото без опису  Фото без опису

Секретар селищної ради приєднався до благодійної акції і передав книгу Юрія Горліс-Горського «Холодний яр» та закликав всіх небайдужих переглянути свої домашні бібліотеки і приєднатися до акції.