Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 22.03.2024 12:49

Фото без опису  Фото без опису

21 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради, під час якого було розглянуто 51 питання порядку денного.

Свою роботу виконавчий комітет розпочав з хвилини мовчання із вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців і мирних жителів, які загинули в війні з рф.

Членами виконкому одноголосно було підтримано рішення комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради щодо затвердження звітів, про виконання фінансових планів та програм підтримки і встановлення скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та з постачання теплової енергії.

Також підтримано питання зміни складу діючих комісій, внесено зміни до інструкції діловодства та до рішення з питань ведення погосподарського обліку.

Розглянуто блок питань житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності селищної ради.

Членами виконавчого комітету прийнято ще низку рішень, що стосувалися питань опіки та піклування.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Детально з матеріалами виконавчого комітету можна ознайомитися на веб-сайті Новогуйвинської  селищної ради.

Фото без опису  Фото без опису