#плічопліч: відбулися тренувальні збори зі спортивного орієнтування

Дата: 22.03.2024 11:30

Фото без опису  Фото без опису

На базі Головенківської гімназії відбулися дводенні тренувальні збори з спортивного орієнтування у рамках підготовки до громадівського етапу спортивних змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги".

Участь прийняли команди Озерненського, Сінгурівського, Троянівського, Вертокиївського ліцеїв, Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика та Головеківнської гімназії.

Дуже вдячні за допомогу в організації та проведенні зборів Ірині Трухній - керівнику обласної федерації зі спортивного орієнтування.

Попереду - 27.03.2024 - громадівський етап змагань, який відбудеться на території селища Новогуйвинське.

Бажаємо організаторам змагань продуктивної праці, а від команд очікуємо гарних результатів!!! Разом переможемо! #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl_zhytomyrregion

Фото без опису  Фото без опису