Дата: 15.03.2024 13:58

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

15.03.2024 р.                            с-ще Новогуйвинське                          № 54-ОД

Про внесення змін до Положення про

Координаційний центр підтримки

цивільного населення при

Новогуйвинській селищній раді

Житомирського району Житомирської

області затвердженого розпорядженням

Новогуйвинської селищної голови

№ 128-ОД від 26.07.2023, затвердження

складу Координаційного центру

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  на виконання розпорядження Житомирської обласної військової адміністрації  від 04.03.2024 року № 85 «Про внесення змін до розпорядження Житомирської обласної військової адміністрації від 08.06.2023 №226»:

1.Внести зміни до Положення про Координаційний центр підтримки цивільного населення при Новогуйвинській селищній раді Житомирського району Житомирської області, затвердженого  розпорядженням Новогуйвинського селищного голови від  26.07.2023 № 128-ОД «Про Координаційний центр підтримки цивільного населення при Новогуйвинській селищній раді Житомирського району Житомирської області».

Пункт 10 Положення про Координаційний центр підтримки цивільного населення   при Новогуйвинській селищній раді Житомирського району Житомирської області викласти у новій редакції:

«10.До складу Координаційного центру  входять за посадою керівники структурних підрозділів  Новогуйвинської селищної ради: Управління   з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, відділу економічного розвитку, проєктної та інвестиційної діяльності, відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності, відділу культури, відділу освіти, старости старостинських округів.

При Координаційному центрі можуть утворюватися робочі групи із залученням  інших фахівців, персональний склад яких затверджується розпорядженням селищного  голови.»

2.Затвердити склад Координаційного центру Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області у новій редакції  що додається.

3.Визнати такими що втратили чинність розпорядження Новогуйвинського селищного голови  від 24.11.2023№ 235-ОД, від 12.03.2024 № 49-ОД .

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                                       Олександр ЛОВИНЮК

розпорядження

селищного голови

від                   №

Координаційного центру підтримки цивільного населення

при Новогуйвинській селищній раді Житомирського району

Голова Координаційного центру      -  заступник селищного голови з питань

діяльності виконавчих органів ради

Заступник голови Координаційного

центру                                                  - керуючий справами селищної ради

Члени Координаційного центру:   -    начальник Управління соціального

захисту та охорони здоров’я ;

• начальник відділу економічного розвитку,

проєктної та інвестиційної діяльності;

-    начальник відділу містобудування,

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та   комунальної   власності;

• начальник відділу культури, розвитку   туризму, молоді і спорту;
  •   начальник відділу освіти;
  • старости (відповідно до території      обслуговування)