Відбулася творча зустріч з письменницею Марією Рудак

Дата: 21.03.2024 13:23

Фото без опису  Фото без опису

20 березня пройшла дуже тепла і сонячна зустріч чудової української письменниці Марії Рудак з учнями 5-го класу Новогуйвинського ліцею ім. Сергія Процика в приміщенні бібліотеки-філії смт Новогуйвинське, організована працівниками Публічної бібліотеки.

Марія Андріївна Рудак — українська письменниця, громадський діяч, член Національної спілки журналістів України, голова Міжнародного поетичного братства імені Юрка Гудзя. Нагороджена медаллю «За любов та жертовність до України» у 2015 році від Української православної церкви Київського патріархату.

Учасники заходу із захопленням спілкувалися з письменницею, брали участь в автограф та фото сесіях, а також познайомилися з новими творами авторки. Зустріч з пані Марією була щирою і неймовірно емоційною. Головною метою заходу було не тільки знайомство учнів з творчістю письменниці, а й залучення їх до читання Сподіваємось, що зустріч з такою світлою і доброю душею Марією Рудак залишила в серцях присутніх тепло і радість від спілкування, а ще - величезне бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.

Фото без опису  Фото без опису