Дата: 20.03.2024 11:36

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ №_____

«_____» _____________ 2024 р.                                              с-ще Новогуйвинське

Про видачу Рощину Сергію Віталійовичу

ордеру на право вселення у службову квартиру

№9 у буд. №54А по вулиці Авіаційна в смт. Озерне

Розглянувши лист квартирно-експлуатаційного відділу міста Житомира про видачу Рощину С.В. ордеру на службову квартиру №9 у буд. №54А по вулиці Авіаційна в смт. Озерне у складі сім’ї із трьох осіб, беручи до уваги протокол засідання Комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями (протокол №15 від 30.01.2024 року), витяг із протоколу засідання житлової комісії військової частини А1435 від 20.11.2023 року №10, витяг із Наказу командира військової частини А1435 від 22.11.2023 року №632ад, враховуючи рекомендації житлової комісії при виконавчому комітеті Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, керуючись статтями 16, 122 Житлового кодексу України, статтями 30, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Видати першому заступнику – начальнику штаба 2 авіаційної ескадрильї військової частини А1435 майору Рощину Сергію Віталійовичу, ________ р.н. ордер на право вселення у службову квартиру №9 у будинку №54А по вулиці Авіаційній в смт. Озерне разом із членами сімї, а саме дружиною Рощиною Анастасією Олегівною, _______ р.н., та сином Рощиним Святославом Сергійовичем, ________ р.н.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                              Олександр ЛОВИНЮК

Секретарю

Новогуйвинської селищної ради

Олександру ЛОВИНЮКУ

В.о. начальника

відділу правового забезпечення, договірної та претензійно-позовної роботи

Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту

Тетяни ДАЦЮК

Пояснювальна записка

На розгляд чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області пропонується питання порядку денного «Про видачу Рощину Сергію Віталійовичу ордеру на право вселення у службову квартиру №9 у буд. №54А по вулиці Авіаційна в смт. Озерне».

Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області розроблено на підставі статей 30, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

За результатами розгляду даного питання пропонується прийняти рішення про видачу Рощину Сергію Віталійовичу ордеру на право вселення у службову квартиру №9 у буд. №54А по вулиці Авіаційна в смт. Озерне».

Повноваження на прийняття даного рішення передбачені статтею 16 Житлового кодексу України.

Тетяна ДАЦЮК

Секретарю

Новогуйвинської селищної ради

Олександру ЛОВИНЮКУ

В.о. начальника

відділу правового забезпечення, договірної та претензійно-позовної роботи

Тетяни ДАЦЮК

Подання

Прошу Вас включити до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області питання «Про видачу Рощину Сергію Віталійовичу ордеру на право вселення у службову квартиру №9 у буд. №54А по вулиці Авіаційна в смт. Озерне».

додатки:

1.проєкт рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області «Про видачу Рощину Сергію Віталійовичу ордеру на право вселення у службову квартиру №9 у буд. №54А по вулиці Авіаційна в смт. Озерне».

2.пояснювальна записка до проєкту рішення.

Тетяна ДАЦЮК